Drewno dla Twojego domu

sprawdź naszą specjalną ofertę...

Montaż i gwarancja

na wykonane pracę

Pomoc w doborze asortymentu

posiadamy tylko produkty najwyższej jakości

Własna ekipa montażowa

z dużym doświadczeniem

Gwarancja na materiał

i wykonane prace

Montaż i gwarancja

na wykonane pracę

Pomoc w doborze asortymentu

posiadamy tylko produkty najwyższej jakości

Własna ekipa montażowa

z dużym doświadczeniem

Gwarancja na materiał

i wykonane prace

pytaniaMasz pytania?

Wypełnij formularz, odpowiemy najszybciej jak tylko będzie to możliwe

O firmie

Firma Drewex istnieje od 1988 roku. Parkieciarstwo, schody, podłogi - od początku działalności doskonalimy technikę montażu poprzez używanie najlepszych maszyn oraz materiałów drewnianych. Proponujemy kompleksową usługę parkieciarską: pomiar wilgotności podłoża, fachową poradę w sprawie drewna, sprzedaż parkietu, chemii, wykonanie podłogi przez profesjonalistów nowoczesnym sprzętem, fakturę VAT- niskie ceny.

Od wielu lat jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, co zapewnia nam stały kontakt z czołowymi firmami z branży, najświeższe infomacjie o nowościach na rynku, a także udział w profesjonalnych szkoleniach. Dzięki temu gwarantujemy niezmiennie wysoki poziom naszych usług oraz wykorzystywanie najnowszych dostępnych technologii. 

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży podłóg drewnianych, schodów i balustrad, preparatów do pielęgnacji i renowacji podłóg a także szerokiego wachlarza usług związanych z podłogami i schodami. 

W naszej ofercie znajdziecie pełny asortyment podłóg drewnianych wykonanych z większości dostępnych na rynku gatunków drewna, zarówno krajowego jak i importowanego, w tym także niezwykle atrakcyjnych i równie trwałych podłóg z egzotycznych gatunków drewna. Oferujemy także szeroką gamę preparatów z dziedziny chemii podłogowej oraz akcesoriów, a także fachowe doradztwo techniczne w zakresie naszej działalności.

pracujemy z:

Klienci o nas

Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie zaświadcza, że firma "DREWEX" Zakład Produkcyjno - Handlowo - Usługowy Leszek Socha wykonała roboty budowlane polegające na dostawie i montaży mozaiki przemysłowej.

Nasi partnerzyNależymy do OSP

logo_OSP

Kontakt

Leszek Socha
ul. Kopernika 9A
21-040 Świdnik
tel. (81) 751 23 48
zphu_drewex@wp.pl
www.parkietydrewex.com

Realizacja: evosoft

www.parkietydrewex.com - 2012


OK

OK

OK